Stormfall: Age of War

Ücretsiz Online Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15 MB
  • Sürüm 2.1.9
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Plarium
Stormfall: Age of War; karanlık büyülere ve lanetli karanlık orduya karşı kalenizi savunacağınız ücretsiz online strateji oyunudur.

Stormfall: Age of War; karanlık büyülere ve lanetli karanlık orduya karşı kalenizi savunacağınız ücretsiz online strateji oyunudur.

Stormfall: Age of War oyununda düşmanlarınıza karşı kendi savunma kalenizi oluşturarak düşmanlara karşı ordunuzu koruyabilir. Diğer kaleleri yağmalayıp istediğiniz zaman vergi alabilir, işgal ettiğiniz kalede askeri üretimi zorlaştırabilirsiniz.

Oyunun Temel Özellikleri;

Kale Ele Geçirme Yok

Birçok online strateji oyununun aksine Stormfall: Age of War'da hiç bir oyuncu başka bir oyuncunun kalesini ele geçiremez. Fakat başka oyuncunun kalesindeki orduyu yok edip o kaleyi işgal altında tutabilir. Kullanıcılar işgal altında tuttuğu kalelerde askeri üretimi zorlaştırabilir, istedikleri zaman mevcut kaynakları kendi kalelerine aktarabilirler.

Haritada bir kalenin üzerine tıklandığında çıkan seçenekler aşağıdaki gibidir;

- İşgal Etme

- Yağmalama

- Parşomen Gönderme

- Mesaj Gönderme

- Destek Birlik Gönderme

- Kaynak Gönderme

- Casus Gönderme

Kaybolmuş Sanatlar

Oyunun dikkat çeken bir diğer özelliği ise "Kaybolmuş Sanatlar" seçeneği. Buradan kaybolmuş sanatları öğrenerek yeni bina, askeri birimleri açabilir ve birim oranlarını geliştirebilirsiniz.

Alan Genişletme İçin Premium Gerekmiyor

İttifaktaki kişilerle veya oyunu oynayan diğer kişilerle arkadaş olarak alan genişlemelerini ücretsiz yapabilirsiniz.

Oyun İçi Ödeme Yapmanıza Gerek Yok

Stormfall: Age of War'da her oyunda olduğu gibi premium para birimi bulunuyor. Bu premium para birimi oyunda "Safir" olarak geçiyor. Dilediğiniz anda oyun içinden gerçek para ile safir alabilirsiniz. Fakat Stormfall: Age of War ödeme yapmak istemeyen kullanıcıları da düşünmüş. Kullanıcıların oyunda sürekli düzenlenen bir çok etkinlikten safir kazanma fırsatı bulunuyor.

Oyunda İki Tip Asker Bulunuyor

Oyunda "Saldırı" ve "Savunma" olarak iki farklı asker tipi bulunuyor. Saldırı tipi askerlerin saldırı güçleri yüksekken, savunma güçleri çok zayıf oluyor. Bu durumda saldırı tipi askerlerin savunmada kullanılması ve kalede yer altı mezarlarında tutulması gerekiyor. Yer altı mezarlarında tutulmayan saldırı tipi askerler, kale saldırı altındayken savunma güçleri çok düşük olduğu için saldırı askerleri kolayca ölecektir. Bu durum kullanıcı başka oyuncuya saldırırken savunma askeri kullanılması hakkında da geçerlidir. Saldırı yapılırken saldırı tipi askerler savunma yapılırken savunma tipi askerler kullanılmalıdır.

Stormfall: Age of War indir